Termální lázně Maďarsko

Nejlevnější termální lázně v Maďarsku

Toužíte po návštěvě některých z vyhlášených maďarských lázní, ale máte hluboko do kapsy? Vůbec to nevadí, termální lázně jsou zde dostupné opravdu téměř pro všechny, a pokud budete hledat, můžete dát za ubytování opravdu hubičku. Přinášíme vám tak přehled několika levných ubytování, v některých populárních termálních lázních v Maďarsku.

Sárvár | Bükfürdo | Harkány | Hévíz

Penzion Vadkert (Sárvár)

Penzion Vadkert se nachází ve světoznámém městě s termálními lázněmi, Sárváru, pouze 500 metrů od tohoto lázeňského komplexu. Sárvár je relativně blízko slovenských hranic (cca 100 km), takže je dostupné i pro české návštěvníky. Rodinný penzion Vadkert se skládá z hlavní budovy a soustavy apartmánů, kde najdete veškeré vybavení, které budete potřebovat.

Připojíte se i na bezdrátový internet, který budete mít v ceně ubytování. V teplých dnech budete mít možnost venkovního posezení, včetně grilování. Můžete si též zakoupit stravování formou snídaně. Za třídenní pobyt zaplatíte 1 060 Kč za osobu, při plném obsazení 4 lůžkového apartmánu.

Aparthotel Bük (Bükfürdo)

Aparthotel Bük je menším hotelem, ve stejnojmenném lázeňském městě. Tento hotel je složený ze 4 samostatných budov, ve kterých najdete klasické hotelové pokoje, ale též plně vybavené apartmány s kuchyňkou. V případě, že si vařit sami nechcete, je možnost zakoupení snídaně v hotelové jídelně. Hotel se nachází pouhých 400 metrů od lázní, takže se k nim dostanete klidnou chůzí i pěšky. Třídenní pobyt vás zde vyjde na 915 Kč za osobu, v případě, že plně obsadíte 4 lůžkový pokoj.

Hotel Ametiszt (Harkány)

Tento překrásný hotel se nachází v samotném centru vyhlášeného lázeňského města Harkány, které leží na samotném jihu Maďarska. Od samotných lázní se nachází pouhých 250 metrů a v okolí najdete spoustu využití, od masáží, wellness či možnosti zahrát si některý ze sportů. V letních měsících můžete posedět na venkovní terase a kochat se krásami tohoto městečka.

Stravování je možné zakoupit formou snídaně a poreferovat svým přátelům, kde zrovna jste, se můžete díky přítomnému wi-fi připojení, které budete mít v ceně pobytu. Svůj automobil můžete zdarma zaparkovat přímo před hotelem anebo můžete využít za poplatek garážové stání. Třídenní pobyt vás tu přijde na 1 470 Kč za osobu, při koupi dvojlůžkového pokoje.

Hajdúszoboszló v Maďarsku

Hajdúszoboszló v Maďarsku

Hotel Mátyás Király Superior (Hajdúszoboszló)

Překrásný hotel Mátyás Király Superior leží v lázeňském městě Hajdúszoboszló, ve východním Maďarsku. Nachází se 300 metrů od hlavních lázní, nicméně samotný hotel vlastní 2 bazény (vnitřní a venkovní) s termální vodou o teplotě 32-36°C, takže pro vykoupání nemusíte hotel ani opustit. Je možné též využít služeb hotelové sauny.

Posedět můžete v zahradě, na terase či v hotelovém baru. Hotel umožňuje zakoupení polopenze, takže vám odpadne starost s vařením. Při třídenním pobytu zde zaplatíte částku 2 150 Kč za osobu, při zakoupení dvojlůžkového pokoje.

Penzion Korona (Hévíz)

Útulný penzion Korona se nachází ve městě Héviz, které leží na západním okraji Balatonu a je proslulé unikátním termálním jezerem, ve kterém se dá celoročně koupat (v zimě má voda přibližně 30°C). Od tohoto jezera vás bude dělit 500 metrů, které ujdete během pár minut klidnou chůzí.

Pokoje jsou zde útulně zařízené, internet a TV samozřejmostí. Možností je využití sauny či masáží přímo v penzionu. Příjemností budiž snídaně, která je v ceně ubytování. Jedna osoba zde za pobyt zaplatí 2 310 Kč, při 4-denním pobytu a obsazení dvojlůžka.


Nejlevnější termální lázně v Maďarsku
4.7, hlasů: 6
Text napsal a naposledy aktualizoval Ondra dne
Tajné nabídky dovolené v termálních lázních
Menu Title