Termální lázně Maďarsko

Termální lázně Győr

Jedno z největších měst Maďarska zvané Győr se nachází jen pár desítek kilometrů od Bratislavy u severních hranic se Slovenskem. Velká výhoda tohoto lázeňského města pro Vaši dovolenou je kromě polohy nedaleko od České republiky i jeho velikosta dostatek zajímavých míst k návštěvám kromě samotných lázní. Soupis zajímavých míst naleznete například na wikipedii, lze jmenovat radnici, kostel svatého Ignáce, baziliku Panny Marie, Velkou synagogu či Královskou ulici.

Termální lázně

Jendy TOP 3 lázeňských měst v Maďarsku se pyšní několika termálními i zážitkovými bazény s tobogány. Proto je návštěva tohoto města vhodná i pro rodiče s dětmi. Místní léčebná voda obsahuje Iodidion, je vhodná především pro léčení kloubů a kostí se záněty. Má také léčivé účinky pro ženy s gynekologickými problémy.

Cena vstupného do lázní

Jednodenní vstupenka stojí 170 Kč. Lze platit platební karotu VISA, Maďarskou měnou HUF či i podle aktuálního místního kurzu Eurem. Výhodnější pro Vás ovšem bude si peníze z Eur rozměnit na HUF ve směnárnách.

Otvírací hodiny

Lázeňské služby můžete navštívit po celý rok. I přesto je dobré se předem podívat na počasí v Maďarsku. Jen pozor na otvírací hodiny, ty se totiž liší v závislosti na dnu v týdnu. V pátek, sobotu a o svátcích mají od 09:00 až 21:00 a po zbytek týdne včetně neděle je areál zpřístupněn od 09:00 až do 20:00.

Recenze od návštěvníků

Někteří cestovatelé, kteří zde již svou dovolenou strávili popisují místní personál jako jazykově velmi neohrabaný. Další Kamila z Chomutova chválí tyto lázně jako velmi vhodné pro rodiče s dětmi, kteří si zde přijdou na mnoho atrakcí. Zázemí lázní je prý čisté, upravené a příjemně přehledné – děti se Vám jen tak neztratí.
Doporučení od Michala z Brna: „Vemte si vlastní ručníky! Ačkovliv na webu nabízí ručníky na zapůjčení, při naší návštěvě nebyly žádné ručníky k dispozici a museli jsme se tak sušit vlastním oblečením!


Termální lázně Győr
3.8, hlasů: 16
Text napsal a naposledy aktualizoval Ondra dne
Tajné nabídky dovolené v termálních lázních
Menu Title