Termální lázně Maďarsko

Termály Maďarsko: Autobusem

Přestože Maďarsko nemá moře, má turistům toužícím po odpočinku ve vodě celoročně co nabídnout. V létě tak se tak můžete ovlažit v pověstném maďarském moři, jak se také někdy přezdívá Balatonu. A po zbytek roku? Navštivte jedny z mnoha termálních lázní, která tato úchvatná země nabízí. Velkým zážitkem je zejména jejich zimní návštěva, kdy se na některých místech můžete koupat dokonce i venku! Pojďme se tak podívat na přehled autobusových zájezdů, díky nimž některé z termálních lázní v Maďarsku navštívíte!

Hotel Korona Termal – Silvestr v Harkánech

První zájezd doporučím všem, kteří chtějí strávit letošního Silvestra stylově. A nejenom pouze Silvestra, ale též několik dní po vánočních svátcích. A kde že se to všechno bude odehrávat? V rodinném hotelu Korona Termal, který naleznete ve vyhlášeném lázeňském městě Harkány, na jihu Maďarska. Tento šestidenní pobyt (4 noci) budete mít včetně bohaté polopenze, přičemž poslední den se koná silvestrovská galavečeře a též gulášová párty, na které budete mít neomezenou konzumaci výborného vína. Pokoje jsou komfortně vybavené, včetně veškerého příslušenství a lednice. Přímo do lázní nebudete mít dlouhou cestu – hotel se totiž nachází hned naproti jejich hlavnímu vchodu! To vše za cenu 7.761 Kč.

Apartmánový dům Mecsek

V lázeňském městě Harkány zůstaneme, neboť druhý doporučený autobusový zájezd míří opět sem. Zájezd se však odehrává již v září a je na rovných 10 dní (7 nocí). Určen je především pro ty, kteří si chtějí užít zejména samotné termální lázně. Ubytováni budete ve skromném, avšak útulně zařízeném apartmánovém domě Mecsek. Jelikož v ceně zájezdu není stravování, budete mít možnost připravit si něco vlastního přímo na pokoji, kde je k dispozici vybavený kuchyňský kout, včetně chladničky. Případně je možnost dokoupení večeří v nedalekém hotelu Well. Vzdálenost od termálních lázní je necelých 300 metrů. A cena? Rovných 4.490 Kč.

Hotel Répce Gold

Poslední autobusový zájezd je určený pro milovníky prodloužených víkendů. Město Harkány pro tentokrát opustíme a přesuneme se do vzdáleného lázeňského města Bükfürdö, které leží na severozápadě Maďarska, poblíž hranic s Rakouskem. Tento třídenní zájezd (pátek – neděle) vás zanese do luxusního čtyřhvězdičkového hotelu Répce Gold. Stravovat se budete v rámci polopenze, přičemž jídlo si předchozí návštěvníci velmi vychvalovali. Samozřejmostí jsou komfortně vybavené pokoje a taktéž bohaté hotelové služby. Hotel též disponuje vlastním wellness centrem, včetně sauny s vířivkou. Navštívit zdarma též můžete hotelovou posilovnu. Příjemnou zprávou je, že s místním lázeňským komplexem je spojen vlastní vnitřní chodbou! Zbývá zmínit už pouze cenu, která činí 4.790 Kč.


Text napsal a naposledy aktualizoval Ondra dne
Termály Maďarsko: Autobusem
5, hlasů: 3
Tajné nabídky dovolené v termálních lázních
Menu Title